.

.

Yaratıcı Ördek Porselen Aperatif Tabağı Meyve Yemekleri Kek Tabağı Şeker Çanak Salata Tepsisi Seramik Sofra Dekorasyon Yemek Takımı

Yaratıcı Ördek Porselen Aperatif Tabağı Meyve Yemekleri Kek Tabağı Şeker Çanak Salata Tepsisi Seramik Sofra Dekorasyon Yemek Takımı

₺ 18.99
₺ 23.74
-20 %
Malların miktarı

-10.99/piece-9.99/piece-16.99/piece-16.99/piece-29.99/piece-28.99/piece-37.03/set Porselen Aperatif Tabak Tarafından Freeson Açıklaması Ürün : Aperatif tabak Boyutu : 10 inç : uzun 25 cm, geniş 14 cm, plaka yüksek 1 cm, toplam yüksek 9 cm (ördek dahil) 12 inç : Uzun 30 cm, geniş 17 cm, plaka yüksek 1.5 cm, toplam yüksek 9.5 cm (ördek dahil) Malzeme : Porselen Craft : Pigmentli Paket : köpük paketi kalınlaştırmak Nakliye tarihi : Ödeme beri 4 gün içinde Vitrin Alıcı Gösterisi ↓ Uygulama kapsamı Fırın × Sterilizatör Mikrodalga × Bulaşık makinesi Biz teklif : Toptan (Daha fazla miktar, daha iyi fiyat!) Drop Shipping (parsel üzerinde herhangi bir bize hakkında infomation olmadan) Özel LOGO, modeli veya görüntü. Sen Favor.. Lütfen aklınızda bulundurun : Rusya müşterileri tam adı yazmalıdır (bir sunname, a name ve a middle name)Ne zaman yapmak bir siparişYa da mal göndermeyi reddedeceğiz! Kargo : Siparişiniz ödeme beri 4 iş günü içinde işlenecektir. Ve sizin için takip numarası yükleyeceğiz. Parseliniz yoksa ancak teslim tarihi geliyor, lütfen teslimat tarihini uzatmamızı isteyin, teşekkürler. Iadeler ve İade politikası : 1. biz tam bir geri ödeme sunacak veya size yanlış mal gönderdi eğer sizin için mal yeniden, ya da transit kayıp veya hasar gördü.
2. her dönüş kanıt (fotoğraf) dayalı olmalıdır.
Geribildirim : Görüşleriniz bizim için son derece önemlidir, lütfen satın alma ile memnun iseniz bize olumlu geribildirim (5 yıldız) bırakın.
Herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, lütfen bize olumsuz bir geri bildirim bırakmadan önce sorununuzu çözme fırsatı verin.

R

Alıcılar da