.

.

Su geçirmez Samsung kılıfı Galaxy S8 artı S7 Kenar Hibrid Yüzme Dalış Darbeye Kapak Açık Telefon Kılıfları için Samsung Not 8

Su geçirmez Samsung kılıfı Galaxy S8 artı S7 Kenar Hibrid Yüzme Dalış Darbeye Kapak Açık Telefon Kılıfları için Samsung Not 8

₺ 10.34
₺ 10.88
-5 %
Malların miktarı

Su geçirmez Samsung kılıfı Galaxy S8 S8 artı S7 Kenar Hibrid Yüzme Dalış Darbeye Kapak Açık Telefon Kılıfları için Samsung Not 8 9 Giriş : Marka Yeni su geçirmez telefon kılıfı Için Samsung Galaxy S8/S8 artı/S7 Kenar/S7/Not 8/Not 9 Açık Uygulama : seyahat, yürüyüş, kros kayak Su Uygulama : rafting, sörf, yüzme ... Işletim Uygulama : açık etüt, iyi sondaj işçiler ... Üstün su geçirmez, IP68 sınıf tarafından test-su geçirmez Uygun-normalde aramaları almak, iletileri göndermek ve almak, kitap okumak, oyun oynamak ... Yeşil-yeni Avrupa standartları yanmaz PC malzeme benimsenmesi, ithal malzeme Resimde gösterildiği gibi bir düğme var olup olmadığını, modele bağlı olarak, lütfen gerçek ürüne bakın Daha fazla bilmek :
1. satın almadan önce tüm göreli bilgi kontrol edin. Sipariş için ödeme yaparken, lütfen haberdar olduğundan emin olun bize doğru renk, ve ayrıca var çift kontrol bilgi alıcı, dahil olmak üzere tam adı, adresi, telefon numarası ve posta kodu, parsel göndermek böylece herhangi bir gecikme olmadan. 
2. eğer delivey tarih koşuyoruz out ve paket almazsanız, tereddüt olmadan lütfen bize ulaşın. Bu hiçbir şüphe biz teslim tarihini uzatmak yardımcı olacaktır kadar paketi size ulaşır. 
3. parsel hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın. Biz herhangi bir sorunu çözmeye yardımcı olmak için elimizden geleni. Müşteri memnuniyeti bizim nihai hedefimizdir. 
4. pick up zaman postane parsel, parsel açmak sonrası memuru varlığında, emin olmak için böylece parsel iyi durumda. Herhangi bir hasar varsa paketi, lütfen sormak sorunu sonrası memuru göreceli bir belge, veya parsel imzalamayı reddedebilir.
5. paket iyi durumda alınan oldu, destek olarak bize bir beş yıldızlı olumlu geribildirim bırakın lütfen. Sizin memnuniyetiniz bizim motivasyon.

R

Alıcılar da