.

.

Ev tıbbi akıllı bilek kan basıncı monitör CE sertifikalı kol kan basıncı bip darbe monitörü kalp metre yendi makinesi

Ev tıbbi akıllı bilek kan basıncı monitör CE sertifikalı kol kan basıncı bip darbe monitörü kalp metre yendi makinesi

₺ 14.99
₺ 28.83
-48 %
Malların miktarı

Ev tıbbi akıllı bilek kan basıncı monitör CE sertifikalı kol kan basıncı bip darbe monitörü kalp metre yendi makinesiÖzellikleri
1. çift 99 grup bellek, IHB aritmi algılama, kim kan basıncı sınıflandırma
2. akıllı basınç, canlı ses (isteğe bağlı) Normal kan basıncı aralığı : * Sistolik kan basıncı : 90-139mm Hg * DIastolic basıncı : 60-89mm Hg * Darbe basıncı : 30-40mm HgAnormal kan basıncı : * Yüksek kan basıncı : sistolik kan basıncı≥140mm Hg, diyastolik kan yetişkinler için pressure≥90mm Hg fazla 18 yaşında.* Hipotansiyon : kan basıncı <90/60 mm Hg Ipuçları : 1 : 20 dakika ölçümü önce kan basıncı, gidebilirsiniz tuvalet, holding geri idrar kan basıncı üzerinde belli bir etkisi olacak, ardından oturan masa, egzersiz yok, sigara vb. 2 : sonra 15 dakika, dinlenmek. Daha sonra tahliye manşeti elektronik kan basıncı monitör ve sizin için kravat sol kol veya sağ kol. Not kalp ile aynı hizada olduğunu. Ve can değil kalın giysiler var gibi kazak, manşetleri için deri ile temas veya sadece ince bir elbise var. 3 : açın oElektronik tansiyon aleti başlat düğmesi ölçmek için, ve daha sonra talimatlarına göre ne görmek için elektronik tansiyon aleti ölçüm süresi, belirli görsel tansiyon aleti talimatları geçerli olacaktır. (Zaman değişir modeli için modeli) 4 : ölçüm sırasında, kol, rahat avuç el açık, bir yumruk yapmak değil yapmak. Sonra tekrar ölçmek için bir dinlenme alarak 3-5 dakika. Ortalama değer bu ölçüm sonucudur. Ölçmek için en iyi zaman olduğunu kalkarken sonra 1 saat veya 1 saat yatmadan önce. 1. Aliexpress adres emin olun ödeme önce teslimat adresi ile uyumlu olduğundan.
2. gibi bazı fransız alıcılar için kim zevk yok mükemmel posta servisi sistemi, lütfen çağrı yerel postane parsel almazsanız takip numarası ile bir uzun zaman.
3. rus alıcılar, bize tam İngilizce adı bırakın lütfen (çoğunlukla içerir 3 kelime), hangi çok önemlidir.
1. tüm ürünler standart ambalaj, genellikle biz plastik torba ürünleri. sadece aşağıdaki gibi : 2. biz dikkatle sipariş kontrol ve paket şeyin göndermeden önce iyi durumda dışarı.
3. paketleri olabilir biraz uzun zaman ulaşım sırasında hasarlı, ama bizim ürünleri etkisi etkilemez.
4. eğer istediğiniz ürünleri paketlenmiş mükemmel (gibi için hediyeler vb), bize ilk irtibata geçiniz, biz hasar önlemek için özel paket ile parsel gönderebilirsiniz, ancak bazı ekstra ücret ödemek gerekiyor.
Yük veya ekstra ücret ödemek için lütfen buraya tıklayınız. Teşekkürler!
Aliexpress.com/store/product/For-the-freight-Transportation-costs-extra-fee-1-_32878189327.html?spm=2114.12010611.0.0.e80a51ff12x DGT
 1. biz 2-5 iş günü içinde sipariş dışarı göndereceğiz, ve neredeyse ihtiyacı 7-40 gün çin size.
2. bildiğiniz gibi, teslim süresi bağlıdır nakliye şirketi, hava hattı, özel ve yerel postane, böylece biz kontrol etmek mümkün değildir bu doğru.
3. eğer parsel geldi beklenen süre içinde, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz bunu izlemek ve kolu.
4. sizin memnuniyetiniz ve olumlu geribildirim oldukça yararlı. lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldız bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz.

R

Alıcılar da