.

.

99% ORP Magnezyum Granül Topları Yapmak Için Alkali Antioksidan Su RO Su Sistemi, su Filtreleri

99% ORP Magnezyum Granül Topları Yapmak Için Alkali Antioksidan Su RO Su Sistemi, su Filtreleri

₺ 24.30
₺ 30.00
-19 %
Malların miktarı

ORP Magnezyum Topu ile 99% Mg toz hammadde olarak, şekil küresel olduğunu, likidite çok iyi vardır. renk gümüşi beyaz olduğunu, 648.8o C erime sıcaklığı, kaynama noktası 1107o C, nitel ışık, 1.74 g/cm 3 yoğunluğu, onun güçlü kimyasal aktivitesi, ve oksijen afinite büyük olduğunu, genellikle indirgeyici olarak boyutu : 4mm, 5mm, 6mm (çap), biz de müşterinin gereksinimi karşılamak kimyasal Analizi (%)MgFeSiNiCuAlMnCldiğer tek kirlilikler≥99. 93≤0. 035≤0. 02≤0. 001≤0. 004≤0. 02≤0. 03≤0. 005≤0. 01 ana Özellikleri : ORP Mg topları güçlü Oksidasyon Azaltma Potansiyeli fonksiyonu vardır, zaman karşılamak su, o kadar zarar verebilir su molekülü OH olmak-, saflık yapabilirsiniz gelen su ORP + 200mv-250mv veya daha fazla için, ve su PH Ayarlamak çok büyük ölçekli. üretilen kaplı mineraller magnezyum üzerinde önlemek için kürk ve hızlılık etkinlik ve ömür boyu devamlılık. Su ORP aracılığıyla topları, büyük sobubility vardır, ve güçlü penetrasyon. hangi can emülsifiye gres. bu yüzden yüksek protein kaynaklanan semptomları azaltabilir, yüksek kalorili diyet sağlığa zararlı faktör bir kaldırmak " oksijen serbest radikalleri " hava ve su içinde, aktif hidrojen olun. Test yöntemi : * Mg top : 3g * su : 51g * sitrik asit tozu : 4g karışık sitrik asit su ile sonra 1 gün için sıvı mg içine topu koymak. mg küçük topu almak olduğunu ve yüzey ise hala gümüş beyaz, daha sonra ürün çok iyi Kullanım Için talimatiki kez temiz su ile yıkayın Should ilk, daha sonra doğrudan içme suyunun muamele edilmesi için kullanılır.nottutmak, yağmur ve nem kaçının. kuru bir yerde saklanır.en yüksek sıcaklık kullanarak 950oCnormalde topları kullanabilirsiniz 6 ay veya daha fazla bir göre, yerel su kalitesi.uygulamatopları için geliştirilen yeni içme suyu arıtma şirketleri, su filtreleri, su arıtma tesisleri, bu bir yeni tip antibiyotik, aktivasyon, adsorpsiyon, su arıtma ürünü filtreleme.& #8203;nakliye72 Saat Sevk
* bizim mağaza söz biz numune siparişlerini sevk 48-72 saat. (Tatiller Hariç) alıcılar ödeme onay alındıktan sonra Aliexpress siparişler için. (Aliexpress platformu genellikle ödeme denetlemek için yaklaşık 48 saat almak gerekiyor)
* 72 Saat kuralı küçük sipariş için geçerlidir. Büyük siparişler ve karışık siparişler ürünleri hazırlamak için uzun kurşun zaman almak ve bu nedenle bu altında kapak değil kural.
* biz genellikle Çin Post Hava Posta yoluyla ürünlerini gemi, Hong Kong Post Hava Posta, Singapur Post, İsviçre Post, vb Hangi konumunuzu ulaşmak için 15-39 iş günü sürer.
eğer tek bir ürün fazla 2 kg ağırlığında, biz ticari kurye teslimat (DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS, vb)
ödeme
* biz genellikle mal beyan olarak " hediye/örnek takı ticari fatura veya gümrük beyannamesi ", ve biz herhangi bir GST veya KDV en aza indirmek için çalışıyoruz veya diğer İthalat vergileri, ama biz hiçbir vergi ücretleri garanti edemez hangi ülkenin politikasına bağlıdır.
* biz alipay kabul, Tüm kredi kartları, Banka Havalesi, emanet, Western Union vb.
* tam ödeme sipariş yerleştirerek 19 gün içinde yapılmalıdır.
* öğeler için ödenen fiyat herhangi bir gümrük vergisi hariç.

R

Alıcılar da