.

.

Araba Perdeleri Çok fonksiyonlu Genel Araba Arka pencere gölgeliği Kılavuzu güneşlik Araba Güneş Blok Amortisör Gölge Yaz Güneş Koruma

Araba Perdeleri Çok fonksiyonlu Genel Araba Arka pencere gölgeliği Kılavuzu güneşlik Araba Güneş Blok Amortisör Gölge Yaz Güneş Koruma

₺ 8.82
₺ 9.80
-10 %
Malların miktarı

[Ürün boyutu] : 60x54.5*52 cm.
[Ürün rengi] : gri düz bez, siyah düz kumaş, bej düz bez, siyah örgü.
[Ürün malzeme] : kumaş (polyester) parça (ABS)
[Tek brüt ağırlık] : 255g
Ürün açıklaması :
1. anti-ultraviyole : pencere gölgeliği yüklemek, etkin bir açık zararlı ışınları önlemek maruz iç uzun bir süre için araba, ve iç deri plastik parçaları yaşlanma vardır; O da önlemek ultraviyole radyasyon insan vücut, çevre sağlığı.
2. yalıtım : bu etkili arabada iç sıcaklık tutmak, değil çünkü arabada çok uzun ve sıcaklık çok yüksek.
3. gölgeleme : güneş koruma karşı güneş pozlama.
4. yüksek dereceli : iç dekorasyon göre kurulumdan sonra araba, tüm iç dekorasyon gibi görünüyor yüksek-uç modelleri Avrupa ve Amerika, ve high-end moda.
[Kurulum ve önlemler] :
1. Windows Windows silin lütfen önce kurulum.
2. koymak kılavuzu Önerileri ile sıcak fan üfleme, bir an için sıkıca tutkal daha iyi sopa tutabilir, genel kurulum kılavuzu bir süre sonra ve daha sonra yüklemek için perde, kurulumu bükme parçası yavaş yavaş, lütfen sabır, bir halat ile öneri sonra yüklü sabit iyi, çubuk tutkal sıkıca tamamen, Daha sonra devam sonraki adım.
3. kurulum araba perde dikkat ediniz. Eğer boyutu doğru değil, kılavuz raylar takip edin ve sonra artık kolloid kılavuz raylar. Bu yapıştırıcı ile yapıştırıcı kaldırmak için temizlik maddesi önerdi, ve daha sonra yerine yeni kılavuzu.
4. Install göre kurulum adımları. Hayır, lütfen unutmayın takın küçük enterpolasyon ürün ile geliyor.
5. fark lütfen önce konumunu kurulum!

R

Alıcılar da