.

.

KELIME Bir MILYON/DVD VE HILE yakın çekim sahne sokak çubuğu komedi sihirli hileler

KELIME Bir MILYON/DVD VE HILE yakın çekim sahne sokak çubuğu komedi sihirli hileler

₺ 9.95
Malların miktarı

Açıklama :
Herhangi bir kelime, herhangi bir kitap kitap testi
Etkisi
Herhangi bir kitap, izleyiciniz tarafından rasgele aktarılır ve herhangi bir sayfa durdurulur. Herhangi bir kelime baktı ve hatırlandı, kitap kapatıldı. Bir parça kağıt veya peçete vb. üzerine kelime düşüncesini açarken, kağıt bir topa yuvarlanır. HERHANGI BIR sorular, kılavuz vb adınız yüksek sesli kelime onlar mearly düşünme. Kağıt yuvarlanmamış, adını verdiğiniz kelimeyi söylüyor.
Isterseniz ve her zaman farklı bir kelime ederseniz, her seferinde farklı bir kitap ile yapılabilir.
Herhangi bir ciltli kitaba uyan ve gerçek olmayan bir fiyata tam işleme uyan hile ile tamamlayın! Dvd, mark'ın dokunma hareketini içerir, bu küçük iş parçası mükemmeldir.
Kelimeleri, çizgileri veya sayfaları zorlamak için sayı eklemeyin!Hafıza çalışması yok, sorular veya her türlü balık avı!Herhangi bir dil kitabı ve tahmini Hile ve öğretim DVD dahil! Kitap dahil değildir Nakliye ve Taşıma : Siparişler genellikle 1-7 iş günü içinde sevk edilir. Eğer seçinEkonomik Havayolu, Hakkında alacak30-60 günBulunduğunuz yere bağlı olarak gelmek. bunu önermiyoruz. Gerçek transit süresi değişebilir ve en iyi tahmin edilebilir ancak garanti edilmez. Gönderiyi size gönderdiğimiz günden itibaren 60 gün sonra alayou, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin. Bunu çözmek için sizinle birlikte oluruz. Lütfen bize güvenin, dürüst bir tutum ile en iyi hizmeti vereceğiz. Alıcılar öğeyi reshipping için tekrar nakliye ücreti ödemek zorunda (yanlış alıcı adresi hariç abd tarafından yazılır) Nazik Hatırlatma : Lütfen bizi bırakmayı unutmaOlumlu geribildirim ve tüm beş yıldızlı oranıEğer memnun ile ürünler ve hizmetler. Ve biz de size olumlu bir geribildirim bırakmak için mutluyuz! Ancak herhangi bir zamanda, satın alma işleminizden memnun değilseniz, sipariş altında bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve sorunlarınıza en kısa zamanda cevap vereceğiz! Olumlu geri bildirimler ve tüm beş yıldız oranı bizim için çok önemlidir, lütfen bize nötr veya olumsuz geri bildirimler bırakmadan önce ekstra hususlar alınız. Herhangi bir sorunu her zaman samimi bir şekilde özel olarak çözebiliriz. Teşekkür ederim!!! Nakliye ve Taşıma : Siparişler genellikle içinde sevk 1-7 iş günü ödeme onay alındıktan üzerine.Ekonomik hava posta parça teslim bilgi, bu yüzden belki postane tarafından çok yavaş veya kayıp bakım eğer, bu, bunuÇin Post Airmail veya Ali Express Standart Nakliye. Yaklaşık 10-60 gün bulunduğunuz yere bağlı olarak gelmesi. Gerçek transit süresi değişebilir ve en iyi tahmin ama garanti değil.Sonra post alamıyorsanız 60 gün size gönderilen, sizin için tam bir geri ödeme olacak anlaşmazlık açabilirsiniz (ekonomik hava posta hariç).Lütfen bize güven, biz dürüst tavrı ile en iyi hizmeti sağlayacak.Alıcılar Nakliye maliyeti ödemek gerekir madde reshipping için tekrar (yazdı yanlış alıcı adresi hariç bize)Nazik Hatırlatma : Bize bir bırakın unutmayın lütfenOLUMLU GERIBILDIRIM VE TÜM BEŞ YıLDıZ HıZıBizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz. Ve biz bırakın mutlu bir olumlu geribildirim bırakacaktır!Satın alma ile memnun değilseniz, bize ilk temas ve biz en kısa sürede senin sorunlarına cevap verecektir!Olumlu Geri Bildirimler ve Tüm Beş Yıldız Oranı bizim için çok önemli, bizim sorunu çözmek irtibata geçiniz bize nötr veya olumsuz geri bildirimler ayrılmadan önce.

R

Alıcılar da