.

.

2.4G FrSky pro D8 Mini FrSky Uyumlu Alıcı Ile PWM PPM SBUS Çıkış

2.4G FrSky pro D8 Mini FrSky Uyumlu Alıcı Ile PWM PPM SBUS Çıkış

₺ 8.99
Malların miktarı

-163.99/piece-24.99/piece-34.99/piece-17.59/piece-15.99/piece2.4 G 8 CH D8 Mini Fr Sky Uyumlu Alıcı Ile PWM PPM SBUS Output2.4 G Fr Sky pro D8 Mini Fr Sky Uyumlu Alıcı ile PWM PPM SBUS Çıkış Diğer benzer alıcı olabilir ilginç! Açıklama : Açıklama : Ürün Adı : Mini Uyumlu AlıcıKanal sayısı : 8 CHÇıkış sinyali : 8-kanal PWM çıkışı, PPM çıkış, SBUS çıkışBesleme gerilimi : 5-20 VKaynağı akım : 25 MA @ 5 VMesafe : > 300 metre Maksimum boyutu : 12*17 MMAğırlık : 1g (anten ile)
Uyumluluk : Fr Sky verici X9 D/X9 DPLUS/X9 E/X12 S/X7 içindeD8 modu RF Modülü : DFT/DJT/DHT ve XJT atD8 Modu Nasıl Bağlamak için : Bağlama alıcı Frsky TaranisIçinde Taranis, gitmek MODU KURULUM (sayfa 2) modeli yapılandırma.Gitmek için Modu içinde Iç RF ve seçin D8.Basın ve alıcı bind düğmesi ve fiş pilinizi üzerinde alıcı açmak için.Düğmeyi bırakın. Bir yeşil LED ışıkları kadar alıcı.Geri gidiyor Taranis; biz basın BAĞLAMA. Verici bip gösteren, bu bağlama modu.Yeşil alıcı LED bekleyin kapatmak için. Bağlama prosedürü bitmiş vardır.Taranis BAĞLAMA modu çıkmak.Alıcı kapatmak için pil çıkarın.
Bağlama alıcı XJT modülüKullanarak dip anahtarları of XJT modülü, D8 modu seçin. Onlar aşağıdaki olmalıdır pozisyon : anahtarı 1 = ON, anahtarı 2 = KAPALı.Basın ve alıcı bind düğmesi ve fiş pilinizi üzerinde alıcı açmak için.Düğmeyi bırakın. Bir yeşil LED ışıkları kadar alıcı.Basın ve tutun bind düğmesi ve vericiyi açın.Düğmeyi bırakın. Bir yeşil ışık yanıp gerekir modül gösteren, bu bağlama modu.Yeşil alıcı LED bekleyin kapatmak için. Bağlama prosedürü bitmiş vardır.Vericiyi kapatın.Alıcı kapatmak için pil çıkarın.
1 x Tiny Alıcı ile kablo ÇOĞU SIPARIŞ ÖDEME DOĞRULANDıKTAN SONRA 48 SAAT IÇINDE GEMI OLACAK! Lütfen dikkat bazı sevkiyat değil destek PARÇA, dolayısıyla biz herhangi bir nakliye anlaşmazlığı kabul değildir çünkü biz bulun parsel, veya başka biz seçeneği kayıt kargo kanallar öneririz vardır! Dikkat Sipariş önce : Varsayılan tarafından ücretsiz kargoPost Air Mail Kayıt, Hangi teslim hızı sabit değil, bazen birkaç gün ulaşacak el, bazen fazla iki ay gerekir, lütfen bunun için kabul! Daha hızlı ve güvenilir bir nakliye yöntemi gerekiyorsa veya bunun için acil, lütfen seçinEXPRESS!! Bu uzlaşma bir minimum saygı bizim ciddi çalışma için, çünkü hiçbir vücut sonrası hava posta nakliye hız kontrol edebilirsiniz! **** Biz hoş geldiniz ve karşı kötü niyetli alıcılar, kim satın ve bilmek post hava posta kargo dezavantajı, ve açık teslimat gecikme anlaşmazlıkları amaçlı iade ve ücretsiz ürünleri almak için. Böyle için alıcılar kez bulundu için siyah adı listesi içine çekme, asla tekrar işbirliği! ***** En öğeler ödeme içinde 1 ~ 4 iş günü. Yapmak alıcı bilgileri doldurarak telefon numaranızı bırakın emin. Alıcılar herhangi bir gümrük ücreti veya KDV. (Pls özel gereksinimi varsa mesaage bırakın.) Lütfen istenen uluslararası teslimat hightly yerel gümrük ve sonrası hizmet bağlıdır. Chinapost Hava posta genellikle çoğu ülke için 18-35 iş günü sürer Avrupa, 30-40 + iş günü Rusya Federasyonu, Brezilya, Güney Amerika. Teslim süresi hedefe bağlıdır ve diğer faktörü, tarafından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu tutulamaz Post, yerel posta hizmeti veya Uluslararası Gümrük Denetimler tarafından.

R

Alıcılar da