.

.

Mini Katlanır Özçekim Sopa El Öz Monopod Xiaomi iPhone 6 artı 5 5 s 4 s için Huawei Samsung Andriod

Mini Katlanır Özçekim Sopa El Öz Monopod Xiaomi iPhone 6 artı 5 5 s 4 s için Huawei Samsung Andriod

₺ 2.07
₺ 3.98
-48 %
Malların miktarı

Supper Mini Taşınabilir Ses Kablo Kablolu Özçekim Sopa ne bu ürün cep telefonu ile çalışabilir? 1.iphone 4 4 s 5 5 s 6 6 artı, doğrudan kullanabilir. herhangi seting veya App gerekir yapmak. 2. aşağıdaki Android akıllı telefon için,lütfen set ses botton +/-telefonunuzun fotoğraf çekmek için olabilirfore kullanın : Samsung not2/3/4, S3, S4, S5, S6, G7109, G9588
Kırmızı Mi1 için/2/Not, Xiaomi 2/2 S/3/4/
için
Huawei P6 P7 3 X 3 CMate 2 G730 Sony Z1 için 3.diğer Android akıllı telefon için Yukarıdaki hangi sistem 4.2.2, camera360. bir APP yüklemek için çalışacağızNOT : biz söz yok tüm cep telefonu ile çalışabilir, satın önce lütfen iyi not! uyarı : sopa dosen 't çalışmaları olduğunda Ben ne yapabilirim?
bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, biz size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. açmayın Lütfen bir bize başvurmadan önce anlaşmazlık ya da olumsuz geri bildirimler bırakın sizin sorunları hakkında. paket şunlardır :
1 X Özçekim Sopa

özçekim kablolu sopa özçekim wirelessselfie zoom bluetooth özçekim monopodself için android için bluetooth kablosuz monopod özçekim sopa sopa iphon eselfie sopa kablosuz selfe karikatür monopod monopod ayna kablolu özçekim özçekim sopa uzaktan kablosuz bluetooth özçekim sopa el özçekim sopa el monopod bluetooth telefonları için evrensel özçekim sopa monopod bluetooth özçekim sopa zoom ile monopod z07 sopa monopod monopod kendini buttonself phonestick sopa bluetooth telefonu için özçekim kamera stickselfie düğme dispho özçekim sopa kablolu selfselfie için özçekim tripod iphone6 için özçekim sopa sopa sopa karikatür samsung galaxy için özçekim sopa samsung z07-5sselfie s5monopod sopa ile bluetooth monopod özçekim sopa kendini ipink özçekim stickpalo selfe evrensel monopod ile düğme iphone için kablolu özçekim öz sopa sopa bastone özçekim bluetooth monopods monopod ve roidcute özçekim sopa sopa palo selfi için özçekim evrensel android telefonlar için karikatür özçekim sopa yi monopod özçekim sopa sefie çubuk bluetooth selfies evrensel özçekim sopa monopie özçekim monopod selfi epalo de özçekim para movil sopa özçekim pau de özçekim para celularhello kitty için özçekim sopa android monopod özçekim sopa kamera selfy selfy sopa monopod kendini öz monopod palo para selfies yunteng samsung palo için genişletilebilir özçekim sopa palos özçekim instagram özçekim sopa bluetooth özçekim stickselfs z07 5 perche özçekim monopod için kjstar palo de özçekim tripod telefon kamera özçekim stickpalo de özçekim smartphone özçekim bluetooth özçekim bastone z07-5 özçekim monopod iphone özçekim stickpalos sopalarla sopa de özçekim evrensel palo özçekim bluetooth özçekim öz palo için evrensel kjstar z07-5stick android özçekim monopod bluetooth özçekim öz selfi sopa sopa monopod özçekim monopod perche selfies monopod bluetooth pau de kendini palo özçekim bluetooth selfi öz sopa pau de özçekim pau de özçekim evrensel özçekim sopa bluetooth uzatılabilir özçekim sopa palo özçekim FQA : not : müşteri navlun kurtarmak için, öğeleri perakende ambalaj olmayabilir çünkü paketin ağırlığı artacak.

R

Alıcılar da