.

.

Soba Koruyucular 8 Koruyucular tavalar ve sobalar Set ayırıcı kaymaz çizikler önlemek için Olmayan dokuma kumaş için tencere

Soba Koruyucular 8 Koruyucular tavalar ve sobalar Set ayırıcı kaymaz çizikler önlemek için Olmayan dokuma kumaş için tencere

₺ 5.62
₺ 5.92
-5 %
Malların miktarı

Çevre dostu koruyucuları çizikler önlemek ve diğer hasar neden kazık, mutfak eşyaları ile veya yemekleri depolanması veya hareketli.
Geniş uygulama : mükemmel koruma soba, taş, cam, pişirme, seramik, kaseler, tabaklar, paslanmaz çelik aletleri, bir tripod olarak da kullanılabilir veya korumak için sayaç üst.
Boyutu azaltmak sizin mutfak büyüklüğüne bağlı olarak, aşçı en marka ve farklı türleri için uygun, koruma mutfak için iyi bir asistan olduğunu.
Sadece arasındaki yerleştirilen tencere, tava, yemekleri veya cam kaseler, onlar korumak için yumuşak dolgu ince bir tabaka sağlamak tencere istenmeyen işaretleri ve çatlaklar, günlük depolama veya taşıma için mükemmel senin eşyaları mutfak;
Onlar da saplanıyor nesneleri önlemek zaman uzun süre için saklanan.
Iyi esneklik, deforme olmayan, makine yıkanabilir, dayanıklı ve tekrar kullanılabilir. Not : kalınlığı aynı değildir, bu yüzden kilo farklı, farklı fiyatlar verir!
Kullanımı kolay ve basit operasyon, yapışmaz yüzey önleyebilir soba ve çanak çömlek, önlemek çizikler, hasar veya kırık adet ocak arasındaki yerleştirilen zaman ve çanak çömlek, ömrünü uzatmak olabilir.
Için kullanılabilir, depolanması, taşınması hareketli soba, mutfak, sizin soba korumayı maksimize ve hasarı önlemek.
Iyi esneklik, olmayan deformasyon, dayanıklı ve tekrar kullanılabilir.
Renk : Siyah
Malzeme : Değil dokunan
Boyutu : Çap : 38 cm
Kalınlığı : 2.5mm
Paket İçeriği :
8 * tencere nihalesi
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

R

Alıcılar da