.

.

24 adet/paket Ultra Ince Prezervatif penis kollu Doğal Lateks Buz ve Köknar Seks Prezervatif Erkekler için Seks Yetişkin Aracı Ürünleri için Erkek

24 adet/paket Ultra Ince Prezervatif penis kollu Doğal Lateks Buz ve Köknar Seks Prezervatif Erkekler için Seks Yetişkin Aracı Ürünleri için Erkek

₺ 6.23
₺ 8.09
-23 %
Malların miktarı

Paketi hakkında
Gizliliğinizi korumak için, biz ürünleri göndermek için garanti güvenli bir durumda. Ürün willbe bir hava ile dolu çanta/sarı kabarcık plastik zarf transportion sırasında zarar görmesini önlemek için.
Garanti hakkında
Tam iade öğe açıklamasını eşleşmiyor veya arızalı.
Hakkında Ürün
Tüm ürünler % 100% marka yeni, uygulanabilir ve dışarı göndermeden önce dikkatle kontrol.
Tüm ürünler Tıbbi sınıf malzeme, 100% güvenlik, vücuda zararsız, (bu size kokusu hafif koku zaman ilk açık, çünkü ürün ay için mühürlü paketi oldu. Lütfen temizleyin ve kuru doğal olarak, yakında yok olacak.)
Sevkiyat hakkında
Biz 5 iş günü içinde sipariş dışarı göndereceğiz. Teslim süresi farklı ülkelere göre değişir ve hava tarafından etkilenir, pubilc tatil ve böylece. Eğer sipariş dosen't ilan içinde recevied zaman, bize adresinden ulaşabilirsiniz.
Ne karşılamak ürün sorunu
Ürün manuel ilk göre ürünü kullanın lütfen, hala kullanabilirsiniz, lütfen iletişim müşteri hizmetleri zaman içinde, açık değil anlaşmazlık irade, biz inanıyorum communiocation anlaşmazlık daha çok daha iyi olduğunu.
Hakkında Çalışma Süresi
Çünkü zaman farkı gecikme olacak, iletişim, ama mesajlar bir iş günü içinde cevap. Lütfen sabırlı olun.
Görüşleri hakkında
Biz saygı müşteriler arkadaşlar gibi. Biz umut dükkanı ile bizden daha fazla mutluluk ve daha az endişe. Sizin destek için çok önemli olduğunu, unutmayın Lütfen bize 5-Yıldız geribildirim bırakın.
Sorularınız varsa
Yardımcı tıklayın :


R

Alıcılar da