.

.

Cam kasnak Cam Dişli VW 8 V 74-98 için eksantrik mili MKI MKII MKIII A100 ABA PG Motorlar ışık ağırlık değiştirir 049109111 049 109 111 C

Cam kasnak Cam Dişli VW 8 V 74-98 için eksantrik mili MKI MKII MKIII A100 ABA PG Motorlar ışık ağırlık değiştirir 049109111 049 109 111 C

₺ 59.90
Malların miktarı

Yeni SPA Kam Kasnaklar ve ara mil Kasnaklar
Yeni SPA Turbo Hattı VW 8 V kam kasnaklar sadece geldi, tüm kasnaklar eloksal kaplama ile 6061 T6 alüminyum yapılır.
2 hatları vardır, Y hattı ve M hattıY hattı vardır olanlar için bir süper hafif kasnak için bakmak, her kasnak ağırlığında 11.18 oz (317g) sadece!
M hattı hatta çakmak olduğunu, ile 10.58 oz (300g) sadece
Hafif sabit bir cam kasnak faydaları vardır :
En aza indirir ağırlık/yük rulman numarası üzerinde bir.
Ağırlığını azaltır cam dişli (dönen kitle) oluşturarak, güç.Hem kam kasnaklar modelleri can peşin veya geciktiren kam 9 derece (18 derece toplam ayar)
Hepsi özellikleri OEM zamanlama marcs.Tüm kasnaklar da mevcuttur sabit kam kasnaklar sürümleri de kam ara mil üzerinde kullanılabilir.Bu kasnak olacak Fit tüm 1975-1998 4 silindir 8 v motorlar, olmaz fit erken Yeni Böceği, Golf IV, Jetta IV ve 2.0 L üzerinde 8 V motorlar, değil gibi üzerinde tetik sensörü pick up var. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.Seyir için teşekkürler!Benim diğer öğeleri kontrol edin!ŞIRKET PROFILIKurulan neredeyse 30 yıl önce, SPA Turbo yüksek kaliteli mühendislik için bilinen dünya-geniş olduğunu, üretim ve güvenilirlik. Üstün müşteri hizmeti, büyük teknik destek ve tam garantiler katılaşmaya şirket felsefesi, SPA Turbo üzerinde her zaman odaklı yüksek-performans, yüksek kaliteli otomotiv bileşeni sektörü. Şirket kendi merkezi ve ana üretim tesisi S & atilde; o Paulo, Brezilya. In-house mühendislik, araştırma ve geliştirme ile birlikte en modern, devlet-of-the-art üretim teknolojisi, biz geliştirmek ve üretmek zorla indüksiyon bileşenleri geniş bir yelpazede. Keskin uçlu turbo-şarj teknolojisi öğeleri gibi, turbo, turbo kitleri, emme ve egzoz manifoldu, bypass vanalar, çubuklar, pistonlar, silindir kafaları, yakıt enjeksiyon bileşenleri ve komponent kurulum için gerekli tüm öğeleri. Şirket ayrıca teknik destek ve teknik yardım ve yeniden oluşturur ve dengeler sunuyor turbo.Bugün, SPA Turbo bir hızla genişleyen uluslararası şirket ile BIZE karargahı yakın Los Angeles ve çok sayıda üretim tesisleri. Şirket dünya çapında ihracat.-Yenilik-Kalite-Teknoloji Quest için kalite ve yenilik sürüş kuvvetler arkasında bizim sürekli yatırımlar yüksek teknoloji. Biz yatırım ağır araştırma ve geliştirme için sürekli performansını artırmak ve. Bizim in-house departmanları şunlardır : -Proje Geliştirme-Teknolojik Araştırma ve Geliştirme-Malzemeleri Araştırma ve Analitik Laboratuvar-Üretim Mühendisliği-Kalite Kontrol Istiyorsun yüksek kalite, modern teknoloji adil bir fiyata? Ettik doğru yere geldiniz!

R

Alıcılar da