.

.

BONAMIE 2019 Kırmızı Alüminyum RFID cüzdan Kadın kartvizitlikler Pu Deri Plastik Kutusu, Metal Kredi Kartı ve KIMLIK Tutucu Kılıf

BONAMIE 2019 Kırmızı Alüminyum RFID cüzdan Kadın kartvizitlikler Pu Deri Plastik Kutusu, Metal Kredi Kartı ve KIMLIK Tutucu Kılıf

₺ 3.99
₺ 4.43
-10 %
Malların miktarı

Ürün Açıklaması : Marka  : BONAMIE. Malzeme : PU deri + Alüminyum Kabuk + ABS Plastik.
Boyutu : 11*7.5*2.3 cm/4.33*2.95*0.9 inç.
Renk : Siyah, Mavi, Kırmızı, Altın.
Kapasiteli : Tutabilir 7-14Adet Banka Kredi Kartı.
Ağırlık : 0.08 KG
Paketi dahil : Opp Çanta + Karton Özellikleri : 1. bizim dayanıklı plastik kılıf ile PU deri + alüminyum kabuk özellikleri sHattaYuvaları | Zahmetsiz tıklayarak mandalı kapanır güvenli ve basit bir itme ile açılır.
2.RFID ENGELLEME.BlocKiNG frekans 10 MHz için 3000 MHz, dahil 13.56 MHz hangi bizim kredi kartları, banka kartları ve KIMLIK kartları işletmek. Güvenli ve korumalı elektronik yankesicilik ve tüm RFID tarayıcılar ve okuyucular.Endişe tutmak uzakta bizim hafif ve güvenilir cüzdan seyahat ederken huzuru sağlamak, alışveriş, ve koşu günlük ayak işlerini.
3. bu her gün kullanarak RFID kaymağını önlemek için blok sizin kartları 'RFID sinyalleri karşı elektronik yankesicilik.
SIZIN TARZı. SIZIN RENK En sevdiğiniz renk seçin..         GÜVENLI BILGI Kendinizi koruyun veri Hırsızlar kim yağsız & çalmak Saniye içinde kişisel finansal bilgileri.               PAHALı KREDI KARTı AFET ÖNLEMEK Kredi kartları taşımak içinde güvenli bizim kredi kartı Koruyucu ve emin hissediyorum olmaz bilerek var için Kimlik hırsızlığı ile anlaşma.           KÜÇÜK HACIMLI, BÜYÜK KAPASITELI Bizim dayanıklı plastik kılıf ile PU deri + alüminyum kabuk Özellikleri yedi yuvaları, 7-14 banka kredi kartı tutabilir.             HıZLı ve KULLANıMı KOLAY Zevk anında huzur.

R

Alıcılar da