.

.

FDGAO QI Araç Kablosuz Şarj Yerçekimi Hava Havalandırma Için Otomatik Araba telefon tutucu iPhone X XS Max XR 8 Artı Samsung s9 S8 Not 9 8

FDGAO QI Araç Kablosuz Şarj Yerçekimi Hava Havalandırma Için Otomatik Araba telefon tutucu iPhone X XS Max XR 8 Artı Samsung s9 S8 Not 9 8

₺ 7.99
₺ 10.65
-25 %
Malların miktarı

Özellikleri :
【Extensive compatibility】-Uyumlu i Phone XS/XR/XS MAX/X/8/8 Artı Samsung galaxy S9/S9 +/S8/S8 Artı/Not 9/Not 8/S7 Kenar & diğer marka 4.0-6.5 inç telefonları ile kablosuz şarj fonksiyonları. Hemen hemen tüm türleri için uygun hava çıkışları.
【Safe charge】-şarj güvenli. Dahili akıllı çip ile sıcaklık koruma, aşırı gerilim koruma, kısa devre koruması, şarj koruması, elektromanyetik alan koruma fonksiyonu, etkin bir cep telefonu ve pil korumak.
【Gravity linkage】-Kullanım yerçekimi cep telefonu düzeltmek için her iki tarafta klipler sürücü cep telefonu, böylece cep telefonu stabil sabit braket üzerinde sürüş sırasında ani tehlikesini önlemek için frenleme, Arka 360-derece dönüş vardır ayarlamak için izin veren bir açı için standı.
【Convenient】-bu ile sabit hava çıkış hava kremi arabada. Navigasyon kullanarak ederken telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Zaman klima çalışır, bu telefon için ısıyı dağıtmak için kullanılabilir. Bu çok uygun ve konumu, böylece sürücü navigasyon bilgileri görebilirsiniz zaman görünümlü düz öncesinde önlemek için sürücüyü rahatsız edici dikkatini.
Özellikler :
Malzeme : ABS
Renk : Siyah
Kablosuz şarj standart : Qi kablosuz standart
Giriş : DC 5 V/2 A;
Çıkış : DC 5 V/1 A;
Iletim gücü : 5 W;
Dönüşüm Oranı : ≥75%
Verici mesafesi : ≤8mm
Arayüz : mikro usb bağlantı noktası
Paket içerir :
1 X Kablosuz Şarj araca monte tutucu
1 X mikro usb şarj kablosu

R

Alıcılar da