.

.

Nibble Metal Kesme Çift Kafa Nibbler Levha Kesici Aracı Testere Matkap Eki Ücretsiz Kesme Aracı Nibbler Levha Matkap Ucu

Nibble Metal Kesme Çift Kafa Nibbler Levha Kesici Aracı Testere Matkap Eki Ücretsiz Kesme Aracı Nibbler Levha Matkap Ucu

₺ 13.60
₺ 20.00
-32 %
Malların miktarı

Özellikleri : Bu özellikle önemli kenarına aşağı kesmek için bıçak, özellikle kesme alüminyum plaka.Ilk elektrikli matkap, daha sonra kesim. Bittiğinde, çıkın ilk ve elektrikli matkap.
Zaman kesme, kesi kesici bar iş parçasının dik olmalıdır kesim, önlemek için kesici kırma.
Bıçak değiştirme : koruyucu kapağı açmak almak, somun, sabitleme vidaları bırakın, kesici bar çekin pense ile, yeniden yükleyin kesici bar, ve sıkmak vidalar sıkıca.
Değiştirme aracı tutucu : presleme kap yönünün tersine çevirin ve yerine yeni bıçak tutucu.Ince plaka kullanımı açacağı açıklaması :
Zaman plaka açacağı kullanılır, ön uç ve kesici elektrikli matkap deliğe ilk eklendiğinde açacağı bağlamak için elektrikli matkap için kesici ve kilitleyin, daha sonra 3 dalları ve stigma vida açılması önlemek için sıkılır delik. Kesme ark büyüklüğüne göre, üst vida ayarlanabilir ve sıkıca vidalanmış, ve ayak bar kesme doğruluğunu sağlamak için sıkıca sabit dairesel delik. Zaman kesme standart yaylar, bir ince plaka açacağı olmalıdır sağlamak için kullanılan bir pürüzsüz ve güzel ark kesme yüzey. Bir 3mm pozisyonu göz delinmiş olmalıdır ilk ve bir 12mm delik delinmiş olmalıdır kesmek için kesici kafa içine delik için iç ve dış halkalar.
Özellikler :
Iki kesiciler kesmek için ayarlanabilir kafa.
Kesici kafa herhangi bir yönde 360 derece bulunabilir.
Isteğe bağlı bir hız ile 8mm elektrikli veya pnömatik matkap 1500-3000 RPM/min.
Minimum kesme yarıçapı 12mm.
Izin verilen kesme kalınlığı :
Sıradan demir plaka : 1.8mm/0.07"
Paslanmaz çelik plaka : 1.2mm/0.05"
Bakır ve alüminyum plaka : 2mm/0.08"
Plastik yapıştırılmış scooter : 2mm/0.08"
Ambalaj : blister ambalaj
1 X Kesici
1 X Anahtarı

R

Alıcılar da