.

.

2018 En Son Hakiki Deri Yarım Parmak Örgü Nefes Eldiven Inek Derisi + örgü eldivenler Unisex A149-5

2018 En Son Hakiki Deri Yarım Parmak Örgü Nefes Eldiven Inek Derisi + örgü eldivenler Unisex A149-5

₺ 12.17
₺ 17.90
-32 %
Malların miktarı

2018 Yeni erkek Yarım Parmak Gerçek Deri Eldiven Sürüş Çizgisiz Koyun Parmaksız Eldiven Parmaksız EldivenSpor Eldiven NA1-5 Bir boyut : Tek kodu : erkekler ve kadınlar avuç içi etrafında 17-24 cm Yeşil + açık kahverengi yükseltme yeşil + koyu kahverengi. Çok renk + açık kahverengi yükseltme çok renk + siyah. Ipuçları : El Ölçü, olacak +/-2 cm hata. NASıL ÖLÇÜM El ölçmek normalde yazma ile avuç etrafında en geniş noktası inç (hariç başparmak). kayıt çevresi ölçüm-bu senin eldiven boyutu. eğer boyutları arasında iseniz, küçük boyutu seçin. eldiven olmalıdır ilk snug ama olacak streç. Detayları göster İPUÇLARı : 1. farklı üretim partileri nedeniyle, metal logo dekorasyon eldiven üzerinde rastgele gönderilir. Metal logo dekorasyon ile eldiven alabilirsiniz olmayabilir, metal logo dekorasyon. Ama etkilemez kalitesi eldiven, sakıncası varsa, satın almayın lütfen. 2. ışık sorunu nedeniyle ve farklı bilgisayar monitörleri piksel farklı. Gerçek renk ve resim renk biraz renk kapalı olacak. lütfen gerçek eldiven renk bakın. Sakıncası ise, teklif etmeyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz ve bizim mağaza mutlu bir alışveriş var umuyoruz. BAKıMı ELDIVEN
1. eğer eldiven ıslak olsun, onları doğal kurumaya ve uzakta herhangi bir dış ısı kaynağı, gibi bir radyatör, saç kurutma makinesi, ya da güneş.
Ağır kirlenme için, biz tavsiye hizmetleri bir uzmanlaşmış deri kuru temizleyici.
2. eğer kirlenme hafif ve değil içinde kurutulmuş, deneyebilirsiniz aşağıdaki :
1. yumuşak bir el sıcak çözüm sabun gevreği hazırlamak böyle bir "Lux". 2. Gently sünger aşağı dış deri eldiven ile bu çözüm. 3. deri ve dab doyurmak için değil deneyin kapalı herhangi bir aşırı ıslaklık ile temiz ve kuru bir bez. 4. doğal kurumaya eldiven izin ve herhangi bir dış ısı kaynağı gibi bir radyatör, saç kurutma makinesi ya da güneş. 5. olarak eldiven kurutma vardır, onları koymak kullanıcının eller birkaç kez. Bu deri ve geri germek için yardımcı olacaktır şekli eldiven eller profiline. 3. eğer özel bir deri temizleyici veya kremi kullanmak karar, lütfen okuyunuz, instrucions dikkatle, ve emin olun ürün kullanırken sizin eldiven deri için uygundur.

R

Alıcılar da