.

.

RUCHA Sloshing profesyonel titanyum kıl Demir Keratin Titreşim Masaj düzleştirici 470F Hızlı Isıtma saç düzleştirici

RUCHA Sloshing profesyonel titanyum kıl Demir Keratin Titreşim Masaj düzleştirici 470F Hızlı Isıtma saç düzleştirici

₺ 23.63
₺ 27.80
-15 %
Malların miktarı


Titreşimli saç düzleştirici
RUCHA tarafından

BILGILER
Yenilikçi titreşimli teknolojisi : saç aracılığıyla kayar plakalar için daha az hasar sonuçlanan daha hızlı, sağlıklı sonuç 8-ikinci hızlı ısı-up/3-Yıl Garanti Yüksek kaliteli turmalin seramik plakalar sonuçları parlak, elektriklenmemiş ücretsiz saç Pro Özellikleri : LED sıcaklık göstergesi (190 °F-450 °F) ve kolay on/off titreşim ayarı Güvenlik özelliği : otomatik kapanma sonra 50 dakika
ŞARTNAME Güç : 45 W Frekans : 50-60 HZ Gerilim : AC 110-240 V Sıcaklık : 122℉-470℉ Plaka boyutu : 90x28 (mm)/3.5x1 (inç) Ürün ölçüleri : 250x28 (mm)      
 HAKKıNDA FIŞLER
Biz farklı ülkelere göre ücretsiz fiş adaptörü sağlamak.
Bize bir mesaj bırakın lütfen özel ihtiyaçları var iseniz.

VERGI HAKKıNDA
Farklı ülkelerde gümrükleme farklı olarak, bu tür mal gerekir toplanan tarife, Alıcı tarife ödemek gerekiyor. Nedeniyle değişiklikleri Brezilyalı Gümrük politikası, her Brezilyalı müşteri 3.5 $ tarife ödemek gerekiyor, bu ücreti Brezilyalı Gümrük tarafından tarh olduğunu. biz Brezilyalı müşteri anlayabiliyorum umuyoruz.
HIZMETLERI
Sıcak satış üst satıcıları gelen ürünleri. 15 gün hiçbir nedenlerle iade politikası. 1 yıl garantili (hariç öğeleri hasarlı ve/veya aldıktan sonra yanlış) AMBALAJ VE NAKLIYE GARANTI
Iyi ambalaj ve Mal Gönderme Wihtin 24 Saat. Zamanında Teslimat (zamanında mal almadıysanız, serbestçe lütfen bize ulaşın).

R

Alıcılar da