.

.

SATILIK ORIJINAL Büyük 10-11mm Kalın Dilim DOĞAL Kırmızı knobble Mercan dangle earring-bra412 toptan/perakende Ücretsiz gemi

SATILIK ORIJINAL Büyük 10-11mm Kalın Dilim DOĞAL Kırmızı knobble Mercan dangle earring-bra412 toptan/perakende Ücretsiz gemi

₺ 4.53
₺ 6.47
-30 %
Malların miktarı


  MAĞAZAMıZA HOŞGELDINIZ    SATILIK ORIJINAL Büyük 10-11mm Kalın Dilim DOĞAL Kırmızı knobble Mercan dangle earring-bra412sen bir çok Güzel HAKIKI DOĞAL Kalın Dilim Kırmızı Mercan küpe. Kalın Dilim Çapı 10-11mm, kalınlığı 8mm olduğunu, süper parlaklık, ağırlığı yaklaşık 20 gram, Çok Tuhaf Tarzı! bunu kaçırmayın! uzunluğu 1 inç. durum Brand New! yıpranmış asla!
açıklama :
sayfalar : SATILIK ORIJINAL Büyük 10-11mm Kalın Dilim DOĞAL Kırmızı knobble Coral dangle earring-bra412
biz Toptan sizin için, fiyat iyidir!
uzunluk/Çap : 1 inç/Çap 10-11mm olduğunu, kalınlık 8mmdamızlık : Stering Gümüş 925 damızlıkşekil/Renk : knobble/Doğal Kırmızı renkS/N : ear412durum : marka Yeni, Giymek aslaeşleştirme öğebenzer Öğe ödeme kargo ÜcretiAmbalaj hakkındaorada bir düzenli hava posta ambalaj (Tekrarlanabilir çanta veya dirhemine), çok haslığı ve çok kompakt!

(büyütmek için tıklayın)
iadeeğer herhangi bir memnuniyetsizlik varsa bunu aldığınızda bizim mal ile, sadece 15 gün içinde geri posta tamamen. ücretsiz değiştirme veya para iadesi alabilirsiniz, İade nihai açık artırma fiyatı eksi e Bay gideri (listeleme ücreti ve son değer ücreti).herhangi bir sorunuz varsa, sadece bize e-posta, 1 iş günü içinde yanıtları alacak.     

R

Alıcılar da