.

.

Kadın yeni sekizgen şapka moda Newsboy kap için kadın yüksek kalite Pu deri katı renk 54-57 Cm kalın sonbahar kış şapka

Kadın yeni sekizgen şapka moda Newsboy kap için kadın yüksek kalite Pu deri katı renk 54-57 Cm kalın sonbahar kış şapka

₺ 7.82
₺ 9.90
-21 %
Malların miktarı

Kadın yeni sekizgen şapka moda Newsboy kap için kadın yüksek kalite Pu deri katı renk 54-57 Cm kalın sonbahar kış şapka Mal hakkında Çin orijinal bağımsız marka tek aittir! dış ticaret deneyimi uzun yıllar var, ürünleri satılan yurtdışı, kaliteli güvenilir olduğunu. bütün mallar gerçek, satın almak için emin olabilirsiniz! Farklı bilgisayar farklı renk farkı var olabilir, ürün tabi olmalıdır malzeme nesne, ürün ilçe çünkü aydınlatma, çevre, orada da belirli renk farkı anlamak umuyoruz!' Toptan ve drop shipping hem karşıladı?
Toptan için, biz teklif indirim veya ücretsiz express kargo sürer sadece 3-7 gün gelmesi.
Damla nakliye için, biz doğrudan müşterilerine mal göndermek olabilir ve olmaz isterseniz bizimle hakkında bilgi bırakın için. Nasıl benim parsel?
Aşağıdaki web sitesinde parsel izleyebilirsiniz takip numarası kullanarak : 17track.net/en (açmak için tarayıcı kopyalanan) Ben ne yapabilirim zaman satın koruma zaman tükeniyor? Satın alma koruma zaman tükeniyor, lütfen bize ulaşın ve biz bunu uzatmak için yardımcı olabilir. Böylece para hesabıma gitmek olmaz. Herhangi bir gümrük vergisi var olduğunu?
Genellikle, biz gümrük vergisi önlemek için minimum değer ilan edecek. Ama nedeniyle farklı politikaları farklı ülkelerde, olabilir gümrük vergi alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir. Böylece sipariş verirken bir mesaj bırakın olabilir hakkında ne kadar değer beyan etmek istiyorum.

R

Alıcılar da