.

.

Taşınabilir Şişme Ayak Istirahat Pad Footrest Hava yastık 3 Katmanlar Seyahat Ev Ofis

Taşınabilir Şişme Ayak Istirahat Pad Footrest Hava yastık 3 Katmanlar Seyahat Ev Ofis

₺ 10.00
₺ 12.50
-20 %
Malların miktarı


Özellikleri :
Alt Bacaklar ve Ayaklar Gerginlik rahatlatır-dolaşımını artırır ve şişme azaltmak yükselterek bacaklar. DVT riskini azaltmaya yardımcı olabilir (derin ven trombozu) sırt ağrısı rahatlatmak için yardımcı olur gelen oturan uzun süre için.
Ile seyahat Çocuk-çocuk olsun yardımcı daha iyi dinlenme. ayak yastık koltuklar arasındaki boşluğu mükemmel uyuyor ve büyük bir yatak için yapar, dışkı ve bacak dinlenme asla anlamına gelir senin oğul yastık üzerinde seyahat. Bu izin çocuklar için aşağı yalan, ters çevirin veya uyku tarafında, çocuk olsun yapmak daha iyi uyku.
Rahat Yolculuk-koymak bacaklar üzerinde yastık ile büyük bir dinlenme. ayak dinlenme yastığı sizin bacaklar germe veya curling destekler, ve aynı zamanda yükseltecek ayaklar ve bacaklar içine birçok farklı yönde. bu uçuşlar herhangi için mükemmel bir arkadaşı olacak.
PVC Akın Kumaş-hiç hoş olmayan koku, yıkanabilir, sağlıklı ve hijyenik. ayak yastık dokunmatik ve made size rahat büyük hissediyor.
Taşıması kolay-küçük boyutu ve kaplar için sıkıştırılmış olabilir daha az uzay. Büyük bir destek vardır bacak ve ev veya seyahat ederken kullanmak için çok rahat., şişme ayak yastığı daha uzun gezileri için mükemmel olacak. sepete Ekle tıklayın düğme ve yapmaya başlayabilirsiniz seyahat bir bütün fark!
Uyarı :
1. izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm. pls teklif önce sakıncası yok emin olun.
2. renk farkı ekran gibi farklı olabilir, pls anlamak.
3. mükemmel takım değilse senin araba, ayrıca hava basıncı bunun için en iyi maç.
Paket İçeriği :
1 x Şişme Footrest Seyahat hava yastığı
1 x Alt tozluk

R

Alıcılar da