.

.

10 pcs Naylon Tüp Fırçalar Saman Seti Için Araç Klima pipet/Gözlük/Klavyeler/Takı Temizleme Fırçalar aracı

10 pcs Naylon Tüp Fırçalar Saman Seti Için Araç Klima pipet/Gözlük/Klavyeler/Takı Temizleme Fırçalar aracı

₺ 1.85
₺ 2.99
-38 %
Malların miktarı

Açıklama
Bu ürün içeriyor 1 set 10 tüp çapları değişen ile fırçalar. Bu 10 fırçalar için çapları vardır 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20, ve 24mm (1/16, 1/9, 1/6, 1/5, 1/4, 1/3, 1/2, 2/3, 3/4, ve içinde 1). Tüm fırçalar 8 inç uzun, bulaşık makinesi güvenli, ve paslanmaz çelik ve naylon kıllar ile inşa edilmiştir. Her set 10 fırçalar ile birlikte geliyor bir çıkarılabilir anahtar halkası için hızlı ve kolay erişim. Tüm fırçalar kolu sonunda uygun bir döngü var asmak için kullanılmadığı zaman veya için anahtarlık için yeniden bağlayın güvenli tutmak için. Ve her bir ucu fırça konservatuvar tasarım vardır, hangi size daha fazla güvenlik sağlamak.
Özellikleri
-Marka : OUNONA.
-Renk : resim gösterildiği Gibi.
-Malzeme : Paslanmaz çelik, Naylon.
-Boyutu : Yaklaşık 20*5*1 cm.
-HER TÜRLÜ KARŞıLAMAK KÖR AÇı TEMIZLEME : fırça seti 10 adet naylon tüp fırçalar vardır, farklı çaplarda 1/16 içinde 1 için, her zaman bir uyum bulmak aracı zaman temizleme boşluklar, ölü açı yerlerde. -Boşluk ulaşmak zor içine almak kolay, ve daha fazla kalan toz.
-UYGUN SERTLIK : fırçalar ile gelen bir çıkarılabilir anahtar halkası ve uygun sertlik. Dont endişe scratch öğeleri zaman temizlik herhangi bir daha fazla gibi, gözlük, takı, cep telefonları, vb.
-KORUYUCU TASARıM : her ucu fırça konservatuvar tasarım vardır. Değil sadece öğeleri çizilmesini önlemek, ama aynı zamanda kendinize zarar sizi korumak zaman temizlik.
-BULAŞıK MAKINESINDE YıKANABILIR : paslanmaz çelik ve naylon kıllar yapılmış, güvenli yıkama yemekleri ve İçecek payet. Iyi yapılmış naylon kıllar da kolay değil koparmak için.
-Ayrıca Airbrushes için mükemmel, küçük Şişeler, Karbüratör Pasajlar, Cep Telefonları, Süzgeç, pipet, damla İpuçları, Espresso Makineleri, Göz Gözlük, Cam Damlalıkla ve damlalık şişeler, vb.
Ambalaj listesi10 * OUNONA Naylon Tüp Fırçalar Saman pipet için Set/Gözlük/Klavyeler/Takı Temizleme

R

Alıcılar da