.

.

CCD HD gece görüş araba kamera ön/yan/sol/sağ/dikiz kamera 360 derece Dönüş evrensel araba ters geri görüş kamerası

CCD HD gece görüş araba kamera ön/yan/sol/sağ/dikiz kamera 360 derece Dönüş evrensel araba ters geri görüş kamerası

₺ 16.07
₺ 30.90
-48 %
Malların miktarı

  ÜST satış ürün  Kontrol edebilirsiniz mult kameralar  Lütfen okuyun "Ortak sorunlar ve çözümleri" sipariş önce, bu aşağıda Ana özelliği : Bu 360 derece dönme olabilirNot : Ccd kamera daha yüksek net, daha kaliteli Renkli CMOS and CMD daha.Ürün Özellikleri
Bu kamera için yedi renk var, Siyah kamera olarak varsayılan, diğer renk gerekirse, lütfen mesaj bırakın için var.(Eğer mesaj bırakın edemez paket göndermek olacak formu ABD veya Rusça) Çünkü ışık, veya monitör ekranı. Bireysel ürün resimleri ve gerçek renk farkı olabilir, bu normal fenomen. anlamak lütfen. teşekkürler.Çok profesyonel 360 kamera, açıklamak görüntülemek için lütfen. Güç kablosu ile karşılaştırmak Biz seçmek sadece 2mm yüksek maliyeti emaye tel durumunda, yüksek kalite, bu daha iyi varAnti-Girişim, VeÇok küçük ve yumuşak, bu yüzden çok kolay insall ve kamera açısı ayarlamakGörünüm aşağıdaki picure, biz kullanım tel varsa (2), bir 90 derece ayarlamak zordur, çünkü pozisyon b çok dar olduğunu. Başka, araba dikiz aynası var hiçbirPozisyon yeterli. Zz   Aşağıdaki gibi kablo (6 m AV kablosu varsayılan olarak) (Bu varsayılan)  Eğer gerekiyorsa, bize mesaj bırakın var, sadece Çin göndermek olabilir, seçemezsiniz içinRus ve BIZE sevkiyat)     Lütfen not : (Eğer satın almak istiyorumKablosuz kamera, Lütfen ilk koymak iki ürün bağlantıları içine ekle "araba" daha sonra satın almak için Kılavuzu : seçin sizin ürün Kablosuz kamera sadece dahil : kamera, kablosuz alıcısı ve Verici, manuel, dahil değil tel.
Ortak sorunlar ve çözümleri (Nazik sorularınıza cevap : )  (1)Bu kamera yüklemek rEarview aynaKaydedici?  HAYıR, bu, Genellikle bağlayabilirsiniz TFT monitör, ayna monitör, RCA DVD, ancak destek herhangi bir 5 V Sürücü kaydedici, örneğin, ayna DVR (2) olduğunuKamera ön/yan veya arka görünüm? Kamera arka görünüm/ön görünüm/yan görünüm. Lütfen seçenekleri göre o satın (3) kamera 7 renkler var, biz renkleri seçebilirsiniz yapmak? Zaman kamera ABD veya Russion gönderilecektir, sen seçin, göre satın lütfen Eğer slect nakliye Çin, seçebilirsiniz, 7 renk. Ama bize mesaj bırakın. (4) hakkında video hattı,Bu AV veya AVIN (2.

R

Alıcılar da