.

.

3D baskı ay lamba devre, fitil dokunmatik anahtarı, hasır şapka, lamba boncuk dokunmatik devre, ay ışık kaynağı

3D baskı ay lamba devre, fitil dokunmatik anahtarı, hasır şapka, lamba boncuk dokunmatik devre, ay ışık kaynağı

₺ 6.90
Malların miktarı

-429.44/piece-268.00/piece-248.00/piece-39.00/piece-443.10/pieceÜrün yapılandırma : 3 D baskı Ay lamba ışığı kaynağı Kullanım talimatı : ilk kısa dokunmatik-sarı ışık, ikinci kısa dokunmatik-beyaz ışık, üçüncü kısa dokunmatik-güç kapalı.
Üzerinde zaman güç, sen uzun dokunmatik bu, kademesiz ayarlanabilir parlak veya karanlık yapacak Şarj Gerilimi : 5 V, lütfen kullanım USB veya cep şarj
Tam şarj süresi : 1 saat
Operaring süresi : 3 saat
PCB boyutu : 45 X17mm
Paket içerir :
1 x Işık devre ile Pil
1 x DC Kablosu USB
Beş seçenekleri : 1, açık sarı + beyaz hasır şapka 4 boncuk2, koyu sarı + beyaz hasır şapka 4 boncuk3,16 renkler : 16 renk adjutable, uzaktan kumanda + dokunmatik anahtarı + sarsıntı anahtarı4, dokunmatik tricolor modeli dokunmadan tarafından kontrol edilir, ve renkler ayarlanabilir vardır,Pembe sarı + pembe beyaz + sıcak sarı5, uzaktan tricolor modeli uzaktan tarafından kontrol edilir, ve renkler vardırPembe sarı + pembe beyaz + sıcak sarıNot : pakette şarj hattı içerir.Dikkat gerektiren hususlar1. lütfen kullanım 5 V sabit gerilim şarj için şarj, geleneksel şarj güç kaynağı, gibi akıllı telefon şarj cihazı, bilgisayar USB arayüzü, şarj hazinesi ve böylece, şarj bir saat tam ve 3 saat.2. unutmayın : bir cep telefonu şarj cihazı ile bir gerilim 7 V veya bir hızlı şarj fonksiyonu.3. zaman şarj : güç göstergesi parlak kırmızı ve tam ışıkları.16 renkler :

R

Alıcılar da