.

.

LERDGE 3D Yazıcı Parçaları Malzeme algılama modülü için 1.75mm/3.0mm filament tespit modülü monitör sensörü Mekanik Endstop

LERDGE 3D Yazıcı Parçaları Malzeme algılama modülü için 1.75mm/3.0mm filament tespit modülü monitör sensörü Mekanik Endstop

₺ 1.64
₺ 2.98
-45 %
Malların miktarı

-98.00/piece-2.56/piece-64.99/piece-1.55/piece-2.10/piece LERDGE 3 D Yazıcı Parçası Malzeme algılama modülü Lerdge Kurulu için 1.75mm/3.0mm filament Ürün adı : Malzeme algılama modülü Nakliye listesi : Malzeme algılama modülü ile kablo * 1 set Seçeneği için boyutları : 1.75mm/3.00mm.
Özellikleri : Aşınmaya dayanıklı bakır setleri eklendi giriş ve çıkış hem de etkili bir ürün ömrünü uzatmak için.
Not : Şu anda sadeceSiyahMalzeme algılama modülü olarakSürüm 2.0 Boyutlar çizim : Lerdge ile kullanılan kurulu : Olduğunda malzeme içinde, yeşil ışık modülü aydınlatma tutar. Ve zaman malzeme bitkin, yeşil ışık kapalı, daha sonra anakart yürütür duraklama komut operasyon, değişiminden sonra malzeme, baskı devam edebilirsiniz.
Kablolama : modülü Bağlayın için M-sensör portu anakart üzerinde.
Kullanılan diğer anakartlar ile : Malzeme algılama modülü seviye geçiş algılama yöntemi kullanır. Zaman ile malzeme, algılama seviyesi sinyal yüksek olmalıdır, ve zaman hiçbir malzeme, malzeme portu seviyesi sinyal düşük gider. Zaman algılar bir belirlenir geçiş yüksek için düşük seviye, bu malzeme olarak görüyorlar bitkin, daha sonra kurulu yürütür duraklama komut operasyon, ve değişiminden sonra malzeme, baskı devam edecek.

R

Alıcılar da