.

.

2 adet Yükseltilmiş Heatbed Güç Modülü Genişleme 3D Yazıcı Parçaları Isıtmalı Blok Mosfet MOS tüp Ekstruder Rampaları Anet A8/ a6/A2

2 adet Yükseltilmiş Heatbed Güç Modülü Genişleme 3D Yazıcı Parçaları Isıtmalı Blok Mosfet MOS tüp Ekstruder Rampaları Anet A8/ a6/A2

₺ 8.13
₺ 9.24
-12 %
Malların miktarı

Uygulama : çok daha büyük ısı emici ile, böylece daha yüksek akımlarda aktif soğutma olmadan çalışma mümkün. Anet A8, A6, A2; rampps; MK8; Rep Rap 3 D yazıcı için uygundur.
Uni. tasarım : benzersiz kar tanesi soğutucu tasarımı ile, büyük bir soğutma etkisi vardır. Isı yatağı güç modülü hem Lerdge anakartında hem de diğer 3 D yazıcı anakartlarında kullanılabilir.
30 A maksimum akım : bu yüksek güç modülü, Lerdge denetleyici kartı ile donatılmış 3 D yazıcınızın daha da güçlü olmasına yardımcı olur. Isıtmalı yatak gücü çok büyük olduğunda modül mevcut yük problemini çözebilir. Bu eklenti modülü ile maksimum akımı 30a'ya kadar yönlendirir.
Iyi koruma : bu modül ile zaman içinde aşırı akıma neden olabilecek 12 V güç kaynağı için ısıtmalı yatak 3 D yazıcı kullanırken, kontrol panosundaki konektörleri yanmaya karşı iyi koruyabilir.
Sıcak yatak yüksek güç uzatma modülü, kompakt atmosfer.
3 D yazıcı yüksek güç Heatbed modülü MOS tüp yüksek akım yük güç genişletme.
Benzersiz kar tanesi ısı emici tasarımı, ısı dağılımı daha güçlü, ısı gücü ile yatak çözmek çok büyük, mevcut yük sorunu.
Bu modül güç mosfet'e dayanır ve ısıtılmış yatağın PID kontrolüne izin verir (genellikle % DC-DC röleler buna izin vermez).
Not : bu modül normal ısı dağılımı altında, ben (Max) = 30 A uzun vadeli çalışma istikrarlı olabilir ölçülen, kullanım sürecinde, akım 30 A daha fazla yok.
Renk : siyah
Malzeme : Plastik
Destek elektrik akımı : I (Max) = 30 A
Destek voltajı : 12 V-50 V (12-24 VDC önerilir)
Boyutu : 70*45*34mm
Delikler arasındaki mesafe : 62.8*37.8mm
Net ağırlık : 141g
Paket İçeriği :
2 takım x ısıtmalı yatak güç modülü
Önemli Not :
Isıtmalı yatak gücü 150 w'dan fazla olduğunda lütfen başka bir yüksek güç modülünü bağlayın.
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler resimdeki öğenin rengine gerçek şeyden biraz farklı neden olabilir. Izin verilen ölçüm hatası +/-1-3 cm.

R

Alıcılar da